Zuzana obdržela plaketu B. Kulhánka

V sobotu 20. června na oslavách třetího plzeňského obvodu, předal starosta Radislav Neubauer Zuzaně plaketu Bohumila Kulhánka za zásluhy o město Plzeň. Tuto plaketu v minulosti obdrželi mimo jiné Karel Gott nebo Pavel Vrba. Je udělována osobnostem, které pro Plzeň vykonaly něco přínosného. Pro Zuzanu je to velká čest. Plzeň je již dlouho jejím uměleckým domovem, kde dostává řadu nádherných pracovních příležitostí, a proto ji toto ocenění nesmírně těší a doufá, že i dál svou prací v divadle J. K. Tyla bude přinášet radost a zážitky nejen plzeňským divákům.

obrázekobrázek2


 

Zuzana se v uměleckém světe vrací ke svému dívčímu jménu Krištofová

_MG_5389

Dne 17. července se v Brně Zuzana provdala za Marka Slezáka. V civilním životě je nyní Zuzana Slezáková, ale protože většina kolegů, ale i příznivců si ji nejvíce pamatuje pod dívčím jménem Krištofová, rozhodla se pro jednoduché řešení, kterým je, že do budoucna již bude ve své práci používat pouze své dívčí příjmení Krištofová.

Zuzana je v širší nominaci na cenu Thálie za roli Aurory – Pavoučí ženy

27.11.a-027O tom, že muzikál Polibek pavoučí ženy je událostí není pochyb. Vymyká se tomu, co tradičně od muzikálů české publikum očekává. Tento muzikál není plytkou zábavou, libreto nutí přemýšlet a publikum odcházet s hlubokými dojmy – tedy to publikum, které je ochotno přistoupit na fakt, že žánr muzikálu může mít více rozměrů než recyklovaná líbivá témata z romantizující historie propojená plochými univerzálními popěvky v podání vyčpělých celebrit. O to více je dobře, že plzeňské Komorní divadlo a režisér Roman Meluzín vybrali tento kontroverzní kus do svého repertoáru a o to více je neuvěřitelné, že přes fakt, že nominace na Thálie za rok 2013 byly uzavřeny 30. listopadu uplynulého roku, tedy v den premiéry Polibku pavoučí ženy, se Zuzana dostala “alespoň” do širší nominace.